Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 22. 10. 2006

OPATOVICE „A“  :  PŘEROV
                     5           :           3

Krajská soutěž 1A třída skupina B 11. kolo
Branky – Gerhard 4, Strnadel

Opatovské „Áčko“ hostilo aspiranta na postup a to mužstvo Přerova. Byl to zápas dvou zcela rozdílných poločasů . Můžeme říci, že tak dramatické utkání pro nás se šťastným koncem nebylo zcela jistě vidět několik let.
Hosté mají velmi kvalitní kádr o čemž hovoří jejich postavení v tabulce. První poločas patřil hostujícímu mužstvu, které trestalo naše chyby a vyhrálo ho 0:3.
Zápas byl téměř rozhodnut, neboť nikdo nepředpokládal, že tak kvalitní mužstvo jako  Přerov si nechá dát tolik branek, abychom mu vítězství sebrali. Ale, že „fotbal nemá logiku“ se projevilo neuvěřitelným způsobem. Naše mužstvo hrálo druhou půli aktivněji a začaly se objevovat šance. K rozhodujícímu úderu zavelel Gerhard. Po jeho střele skončil lob za zády hostujícího brankáře. Tento hráč byl největší strůjce naší výhry. Dal celkem čtyři branky z toho dvě se standardních situací. Mezi jeho brankovou šňůru se vklínil  brankou na 4:3 pouze Strnadel. Nastříleli jsme druhý poločas pět gólů a tak atraktivní zápas pro diváka tady už dlouho nebyl.
Naše mužstvo má stoupající výkonnost. Neprohráli jsme osm zápasů v řadě a z prvních pěti mužstev jsme remizovali pouze s Hněvotínem jinak jsme celou špičku porazili. A proto se po právu tlačíme na horní příčky tabulky. Jen tak dál.
V tipovací anketě na www.sokol.opatnet.cz věřilo ve vítězství našeho mužstva  36%  na remízu  32%  a na prohru  32%  tipujících.