Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 08. 04. 2007

Krajská soutěž 1A třída skupina B 16 kolo

OPATOVICE „A“  :  PLUMLOV
                     5           :           1
Branky – Cagaš 2, Janásek, Klvaňa, vlastní.

V prvním mistrovském utkání jara 2007 jsme hostili mužstvo Plumlova. Za slunečného, avšak dost větrného počasí se odehrál pro diváka atraktivní a velmi slušný fotbal. Hosté nastoupili sebevědomě a prvních 15. minut byli lepším celkem. Naši bránu však nijak vážně neohrozili. Po této době jsme převzali iniciativu my a začaly se objevovat šance. V první půli jsme jich nijak moc neměli, ale přesto jsme šli do šaten za stavu 1:0, gólem Janáska.
Druhá půle měla zcela jiný průběh. Hráli jsme po větru a na soupeřovu bránu se valil útok za útokem. Hosté se štěstím a i naší smůlou v koncovce drželi přijatelný stav do 75. minuty. V tomto čase proměnil Cagaš pokutový kop a zavelel k závěrečnému náporu. Plumlov se ještě pokusil vrátit do hry po naší chybě, když snížil na 2:1. My jsme , ale opět kontrovali a znovu Cagašem na 3:1, což soupeře definitivně zlomilo. V našem závěrečném tlaku si dal vlastní gól a na konečných 5:1 pečetil Klvaňa. Výrazné a zasloužené vítězství. Touto výhrou jsme se bodově dotáhli na zatím vedoucí Hněvotín, který remizoval. Jen tak dále.
V  anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo vítězství našeho mužstva 40, remízu 30, prohru 30% tipujících.