Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 28. 04. 2008

Krajský přebor                                    23 kolo
                         4           :           1

Branky – Janásek, Bartošík, Klvaňa, Rolnic M. –

-   Zavadil

V tomto kole jsme doma hostili Litovel.

Po velmi dobrém výkonu se naši fanoušci dočkali vítězství na  domácí půdě. Jestli se chceme udržet bylo jasné , že musíme bodovat. Mužstvo k tomu také takto přistoupilo. Nedlouho po začátku zápasu sledoval důrazně míč Janásek a chybu obránce zužitkoval v naše vedení. Druhou branku zaznamenal Bartošík za přispění obrany hostí. Litovel se vrátila do zápasu před koncem poločasu, když na 2:1 snížil Zavadil. Naše mužstvo si ale vítězství nedalo vzít. V druhém poločase jsme soupeři nedovolili skórovat a sami jsme svou výhru pojistili. Z trestného kopu se trefil Klvaňa a konečných 4:1 pečetil Rolnic Milan. Body to jsou velmi cenné a fotbal se určitě všem líbil. Hráči předvedli dobrý výkon a dokázali, že lze vyhrát i se silným soupeřem. Pokud takto budeme hrát i dále tak se takovýchto vítězství zcela určitě dočkáme více.

V  anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo vítězství našeho mužstva 38, remízu 30, prohru 32% tipujících.