Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - B, Vydáno dne: 14. 09. 2009

POUZE STARŠÍ ŽÁCI ZACHRAŇOVALI NAŠI POVĚST

Okresní soutěž    skupina B        6 kolo

OPATOVICE „B“: LÁZNIKY

0          :           2

Zápas s mužstvem Láznik, které sestoupilo v minulé sezóně z okresního přeboru se pro nás vyvíjel celkem dobře. V prvním poločase jsme byli lepší a měli jsme šance i vyložené. Gól však nepadl. V druhé půli byla hra vyrovnaná a šance byly na obou stranách. Branky padly až v poslední čtvrthodině zápasu. Hosté zúročili svou zkušenost a dvěma góly si zajistili plný bodový zisk. Naše mužstvo přes veškerou snahu, s výsledkem už nic neudělalo.

Krajská soutěž - dorost               6. kolo

NEMILANY       :    FKM dorost

4           :          3
Branky – Strnadel 2, Suchý
Utkání nad kterým zůstává rozum stát. Dorost vedl po prvním poločase 3:0. Zdálo se být o zápase rozhodnuto. Všechno však dopadlo jinak. Naše mužstvo nedovezlo ani bod.