Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 03. 04. 2011

Krajská soutěž 1.A třída skupina B16. kolo
PLUMLOV   :  OPATOVICE „A“
                   0          :           3

Branky – Janásek, Klvaňa 2

První mistrovské utkání jarní části soutěže zvládlo opatovské áčko výborně. Tento zápas hrálo na půdě Plumlova. Domácí začali tlakem, které naše mužstvo přečkalo a asi po patnácti minutách převzalo iniciativu zápasu do svých rukou, respektive nohou. Branku soupeře jsme ohrožovali častěji. Měli jsme tři dobré šance, zatímco soupeř pouze jednu. Branku v první části hry dal Janásek za ruku ve vápně. Stav 0:1 v náš prospěch otevíral druhou část utkání. Domácí opět začali tlakem, ale ten trval jen krátce. Opakovala se situace z první půle, s tím rozdílem, že jsme měli ještě více šancí a domácí naši branku neohrozili. Naši převahu zúročil Klvaňa dvěma góly. Naše mužstvo bylo lepším celkem a po zásluze zvítězilo 0:3. Vykročení bylo tedy dobré, ale teď nás doma prověří velmi dobrý Kojetín, který naši soutěž vede.