Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - B, Vydáno dne: 03. 05. 2011

Okresní soutěž    skupina B    20.kolo

OPATOVICE „B“: ČERNOTÍN

3          :           2

Branky – Krutil 2, Koláček

Béčko hostilo doma Černotín. Divácky to byl velmi atraktivní zápas. Hrál se útočný fotbal, jak z naší strany, tak ze strany hostí a tak se bylo na co dívat. Několik neproměněných šancí v úvodu utkání se nám vymstilo. Hosté se vymanili z tlaku a v zápětí nám vstřelili branku. Naše mužstvo to však nezlomilo a ještě do konce poločasu jsme brankami Koláčka a Krutila strhli vedení na naši stranu. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první. Nejprve jsme my vstřelili gól na 3:1. Hosté se ale nevzdali a snížili na rozdíl jediné branky. Tento stav už vydržel až do konce utkání. Byli jsme lepším mužstvem a tak vítězství bylo zasloužené.

Krajská soutěž - dorost            20. Kolo

URČICE       :    FKM dorost
                        2           :         1

Branky – Strnadel
Dorost má na jaře nevyrovnané výkony. Je schopen odehrát vynikající zápasy s velmi kvalitními soupeři a vzápětí s daleko slabším mužstvem ztratit body. Toto se odehrálo také tento zápas v Určicích. Prohráli jsme 2:1 a těžce získané body, ze zápasu s Tovačovem byly pryč. Ještě, že druhý Tovačov také zaváhal a svoje utkání prohrál. Držíme tak stále první příčku tabulky. Musíme být, ale ve střehu, protože o tři body za námi je Tovačov a Lipník.