Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 08. 08. 2011

Krajská soutěž 1.A třída skupina B 1. kolo

OPATOVICE „A“:  LIPNÍK „A“

6           :           3

Branky – Klvaňa 3, Janásek 2, Bartošík

První mistrovské utkání sezóny 2011 – 2012 se našemu mužstvu povedlo.
Za soupeře jsme měli mužstvo Lipníka, které sestoupilo z krajského přeboru. Očekával se těžký zápas a mnozí by z tohoto souboje byli před zápasem spokojeni s remízou.
Zápas to jednoduchý ale nebyl i když výsledek tomu nasvědčuje. Obě mužstva hrály dobrý fotbal a tak divák si přišel na své.
Dá se říci, že zlomový okamžik zápasu přišel v polovině prvního poločasu. Naše mužstvo v těsném sledu za sebou vstřelilo dvě branky. Soupeř sice  vzápětí snížil na 1:2 a ve snaze vyrovnat otevřel více svoji obranu. To se mu vymstilo. Do vzniklých okének soupeřovy obrany se začali tlačit naši útočníci a v době kdy už hodně pršelo zvýšil Janásek na 3:1.
Za tohoto stavu se šlo do šaten.
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první. Hosté se snažili o zkorigování výsledku a byli opět potrestáni. Za stálého deště padaly branky na obou stranách až do konečného stavu 6:3. Je to výborný vstup do soutěže a ještě s tak kvalitním soupeřem.
Za předvedený výkon je třeba pochválit celé mužstvo.
V anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo výhru našeho mužstva 35%, remízu 30% a prohru 35% tipujících.