Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 26. 08. 2013

Krajská soutěž 1.A třída              3. kolo

ČECHOVICE     :  OPATOVICE „A“

2           :           4

Branky – Rolinc, Gerhard, Hostaša, Janásek

Mužstvo Opatovic se konečně probralo. Že body v 1.A třídě nepřijdou samy se už zjistilo a výkon z dobrým mužstvem Čechovic na jejich půdě tomu odpovídal. Kluci bojovali tak jak je byl zvyklý fanoušek vídat a výsledek se dostavil. V prvním poločase jsme měli několik šancí, ale proměnil pouze Rolinc. Domácí také několikrát zahrozili, ale branky nedocílili.

Za stavu 0:1 se šlo do kabin.

Vše podstatné se odehrálo od sedmdesáté minuty.

Domácí v tomto čase srovnali a za dvě minuty vstřelili další gól a šli do vedení 2:1.

Naše mužstvo to nepoložilo a nedlouho nato Gerhard srovnal.

Ani jedno mužstvo se však nechtělo spokojit s remízou.

Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a to jsme v závěru zúročili. Těsně před koncem utkání vnikl do šestnáctky Hostaša a křížnou střelou strhl vedení opět na naši stranu.

Domácí vrhli vše do útoku ve snaze vyrovnat. V nadstaveném čase se trefil střídající Janásek a tímto gólem učinil poslední tečku za děním tohoto zápasu.

Zápas to byl dobrý a kluci zaslouží pochvalu.