Okresní soutěž    skupina B         15 kolo

4           :           0

Branky – Číhal 2, Hajný, Žeravík

V prvním jarním mistráku se představilo „Béčko“ zápasem se Skaličkou.

Naše mužstvo bylo lepší o čemž svědčí celkové skóre zápasu.

V prvním poločase jsme se trefili dvakrát a soupeře jsme nepustili do vážnější šance.

V druhé půli se Skalička zlepšila, ale gól stejně nedala. Opatovice si celkem v pohodě dokráčely pro zasloužené vítězství.

Dorostenecká divize   skupina E    19 kolo

HEŘMANICE     :    FKM dorost starší
                  5           :           4

Branky – Škuta 3, Plesník

Podivný zápas se odehrál v Heřmanicích. Naše mužstvo se těsně před závěrem zápasu ujalo vedení 4:3. Rozhodčí však nebývale dlouho zápas prodloužil, v tomto čase nám vyloučil dva hráče a domácí vstřelili dvě branky a rozhodčí po druhé brance domácích zápas ukončil. Velmi zajímavé! Dlužno podotknout, že naši hráči svou nedisciplinovaností a spoustou zbytečných žlutých karet sami tuto cestu rozhodčímu nabídli. Velká škoda ztracených bodů.
 HEŘMANICE   :   FKM dorost mladší
                 0           :           2