Krajský přebor                                2. kolo

VELKÉ LOSINY  :  OPATOVICE „A“
                       3          :           1
Branky – Šigut
Díky hattricku Matěje Šinogla se fotbalisté Velkých Losin mohou radovat ze zisku tří bodů nad nováčkem krajského přeboru Opatovicemi. Naše mužstvo nedokázalo využít více jak hodinovou přesilovku. Hned v 7. minutě předvedli domácí pěknou akci, na jejímž začátku i konci byl právě zmiňovaný Šinogl, který se nejprve uvolnil, aby následně poslal míč na nabíhajícího Macka, ten posunul na Navrátila, jehož střelu gólman pouze vyrazil a dobíhající Šinogl uklidil balon do sítě – 1:0. Jenže z náskoku se lázeňský tým příliš dlouho neradoval. Po čtvrthodině hry bylo srovnáno zásluhou Šiguta, kterého našel přesným pasem Klvaňa. O chvíli později navíc domácí zbytečně chybovali po vlastním rohovém kopu, kdy Hložánka nešťastně namazal soupeři a náš hráč, jenž se dostával do šance, zastavil až za cenu faulu David Křepský, za což vyfasoval červenou kartu. V 57. minutě pak vrátil domácím ztracený náskok po faulu na Uvízla Šinogl, když hlavou úspěšně dokončil trestný kop Petra Navrátila. Definitivní podobu výsledku dal svým třetím gólem Matěj Šinogl a opět to bylo hlavou po standardce Navrátila.
„Úvod byl z naší strany hodně špatný, soupeře jsme pustili do tří tutovek, ze kterých jednu proměnil. Pak se nám naštěstí podařilo srovnat, začali jsme domácí přehrávat, bohužel jsme do přestávky nevyužili dvě dobré šance," konstatoval smutně trenér Opatovic Stanislav Matýska.
„Ve druhé části jsme chtěli pokračovat stejně aktivně, bohužel začátek tohoto dějství nám opět nevyšel a domácí šli zase do trháku. Potom jsme se k naší hře už ani nedostali a domácí zaslouženě vyhráli," řekl na závěr Matýska.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Vymětalík Pavel | Počet komentářů: 18983 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek