Krajský přebor                                21. kolo

OPATOVICE „A“ : OSKAVA
2         :       3

Branky: Janásek, Gerhard

První jarní domácí zápas jsme hráli s mužstvem Oskavy. Slibně vyvíjející se zápas dopadl pro nás tragicky. Dobrý první poločas z naší strany znamenal vedení 2:0. Šance jsme měli. Strnadel střelou zdálky trefil břevno, ale míč se odrazil na čáru a poté ven. Hosté zahrozili ze standartek. Přetáhlé míče na zadní tyč několikrát hlavičkovali, ale bez úspěchu. Branky přišly v závěru první části hry. Nejprve Janásek a poté Gerhard stanovili stav prvního poločasu na 2:0. Druhý poločas byl z naší strany špatný. Spousta nepřesných přihrávek, špatné zakončení akcí, nás stály body. O osudu zápasu se rozhodlo hned v počátku druhé půle. Oskava v rozpětí patnácti minut nám nasázela tři branky a rozhodla o svém vítězství. Soupeř hrál část zápasu o deseti, když byl vyloučen jeho obránce za faul na pronikajícího Klvaňu. Šance na vstřelení gólu byly, ale nedali jsme ani jednu. Na druhé straně Oskava měla také možnosti skóre zvýšit. Je to škoda protože potřebujeme každý bod.

V anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo výhru našeho mužstva 38%, remízu 30% a prohru 32% tipujících.